Powrót do strony głównej tutaj

 • Ewa S.

   

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Katarzyną. Dopasowuje tempo i styl uczenia do ucznia. Nie pozwala, by mózg analizował treści w języku polskim, dzięki czemu język francuski już po kilku lekcjach pojawił się mimowolnie w głowie. Pomaga w przełamaniu bariery mówienia i rozumienia poprzez kładzenie nacisku na poprawną wymowę, błyskawicznie wyłapuje problemy. Zdecydowanie polecam „

 • Mikołaj M.

  Hej Lekcje w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Dostosowane w 100% do naszej wiedzy i niewiedzy. Kasia jest wyrozumiała i z łatwością stara się wytłumaczyć wszystkie wyjątki i inne nielogiczne rzeczy. Godziny dostosowane do naszych potrzeb. Z czystym sumieniem Jak najbardziej możemy polecić. Pozdro”

   

  Mikołaj M.

 • Monika P.

   

  Polecam wszystkim nauka pod nadzorem Katarzyny Felczak. Zaczynałam od zera,kilka słów znałam, nigdy pisowni ani poprawnej wymowy . To Kasia pomogła mi z poprawną wymową i gramatyka. Po kilku lekcjach więcej wiem i rozumie A co najważniejsze nie boję się rozmawiać po francusku. Kasia jest super nauczycielem i profesjonalistą. Lekcje z nią są na luzie, ale i konkretne. Dostosowuje materiał do indywidualnych potrzeb. Polecam. Jak uczyć się to tylko z Katarzyną. Dzięki niej nie boję się mówić i nadal uczyć języka francuskiego. Kasia jesteś super jako nauczyciel i jako człowiek.”

 • Mariola D.

  Bardzo polecam naukę z Panią Kasia, lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze, wszystko jest dokładnie wytłumaczone i omówione. Lekcje to czysta przyjemność.„

   

  Mariola D.

 • Michał J.

   

  „Mam na imię Michał i mam 10 lat. Dopiero od przyszłego roku będę się uczył francuskiego w szkole, ale już teraz bardzo chciałem poznać ten język. Pani Katarzyna jest bardzo miła i wszystko bardzo dobrze wyjaśnia. Już po pierwszych lekcjach umiem się przedstawić i liczyć do dziesięciu. Lekcja mija bardzo szybko.”

 • Gosia J.

  „Mam na imię Gosia, mam 12 lat i od dwóch lat uczę się języka francuskiego w szkole, ale nie bardzo to idzie… Po lekcjach z Panią Katarzyną rozumiem dużo więcej, mam lepsze oceny i zaczynam lubić ten język. Jestem bardzo zadowolona. Lekcje mijają bardzo szybko. Pani Katarzyna jest cierpliwa i wszystko bardzo dobrze tłumaczy.”

   

  Gosia J.

 • Anna A.

   

  „Polecam lekcje z p. Kasią w bardzo miłej atmosferze. Materiały są przesyłane przed zajęciami, co bardzo ułatwia pracę na zajęciach zwłaszcza w formie online. Na lekcjach materiał tłumaczony jest w przejrzysty sposób, niezrozumiałe kwestie są powtarzane. Tempo jest dostosowane do ucznia. Pani Kasia przywiązuje dużą wagę do poprawnej wymowy już od pierwszych zajęć, co jest moim zdaniem bardzo ważne. Bardzo polecam!”

 • Kamila Sz.

  Zajęcia z Kasią są uporządkowane. Na lekcji dowiaduję się rzeczy, które następnie mogę sama przećwiczyć, wskazuje kierunek. Kasia dysponuje wieloma różnymi materiałami, dostępnymi cały czas, a to jest bardzo duży plus. Jeśli chodzi o francuski od podstaw, z czystym sumieniem mogę polecić lekcje z bienparler!”

   

  Kamila Sz.

 • Marta J.

   

  „Zgłosiłam się do Kasi z prośbą o pomoc w nauce francuskiego po długoletniej przerwie w nauce. Co dla mnie najważniejsze – lekcje są intensywne, dostosowane do poziomu i nie ma problemu z zadawaniem „głupich” pytań. Luźna i koleżeńska atmosfera powodują, że lekcje stają się przyjemnością i nawet po zajęciach chce się zgłębiać wiedzę samemu. Bardzo polecam i mam nadzieję, że już wkrótce przejdziemy na kolejny poziom!”

Wyślij wiadomość

0 + 2 = ?